Aktuality

KURZY, ZÁVODY, VÝSLEDKY

Snažíme se našim přístupem, navštěvováním kurzů a časem prožitým v závodní aréně přiblížit k profesionálnímu jezdeckému umění.
Pro každého jezdce je vytyčený jezdecký cíl jiný. Určit si ten správný, je podstatou veškerého jezdeckého počínání. Každý jezdec by měl znát svůj vlastní ideál, být jím inspirován a snažit se mu postupně přibližovat.
Black Rose ranch Team si klade za cíl nalézt způsob, jak vysněného ideálu dosáhnout a spolu s tím si užívat na této cestě každý postupný krok.

S námi svůj čas využijete intenzivně a efektivně!

Společného tréninku se na Black Rose ranchi zúčastnily Kateřina Brunová, Anna Palasová, Martina Švecová a Ema Zajacová.

Umístění našeho týmu:

  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 6. místo – EAC Youth 13&Under
  • 7. místo – Rookie L1

  • 4. místo EAC Youth Teams

Umístění našeho týmu:

  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – SAWRR – Ranch Riding – OPEN
  • 1. místo – NRHA – Youth 13 & Under
  • 2. místo – SAWRR – mládež – Allages
  • 2. místo – NRHA – Youth Unrestricted
  • 3. místo – NRHA – Rookie L1
  • 3. místo – NRHA – Limited Non Pro
  • 3. místo – SAWRR – Non Pro
  • 5. místo – NRHA – Non Pro
  • Nella Nováčková & Invitation Krymsun
  • 1. místo – SAWRR – Western Pleasure – mládež
  • 1. místo – SAWRR – Hunter Under Saddle – mládež
  • 3. místo – SAWRR – Western Horsemanship – mládež
  • Sophie Sobotková & Smoking Gun Rose
  • 1. místo – SAWRR – Green Rider
  • 2. místo – NRHA Czech Green Horse
  • 3. místo – SAWRR – Green Rider
  • 4. místo – NRHA – Youth 13 & Under
  • 4. místo – SAWRR – mládež – Allages
  • Vendula Masařová & Rock Me Topgun
  • 2. místo – NRHA – S/H 5 & Under Non Pro
  • 2. místo – SAWRR – Green Rider
  • 2. místo – SAWRR – Green Rider
  • 3. místo – SAWRR – Ranch Riding – OPEN
  • 4. místo – NRHA Czech Green Horse
  • 5. místo – NRHA Czech Green Horse
  • Sophie Sobotková & Flash Those Chex
  • 2. místo – SAWRR – Ranch Riding – OPEN
  • 2. místo – SAWRR – Hunter Under Saddle – OPEN
  • 2. místo – SAWRR – Hunter Under Saddle – mládež

Umístění našeho týmu:

  • Lucie Dofková & Stardust In My Eyes
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure Open
  • 1. místo – WRC Ranch Riding Open
  • 1. místo – WRC Reining Open
  • 1. místo – WRC Reining Amater
  • 1. místo – WRC Freestyle Reining

  • Anna Palasová & Zippos King of Fire
  • 1. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 1. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 2. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 2. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • Sophie Sobotková & Flash Those Chex
  • 1. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 2. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – WRC Reining mládež
  • 1. místo – WRC Freestyle reining mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 3. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Adéla Varmužová & RG Color Bar
  • 1. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 1. místo – Showmanship at Halter hobby
  • 1. místo – Western Horsemanship hobby
  • 1. místo – Western Pleasure hobby
  • 2. místo – In Hand Trail hobby
  • 2. místo – Ranch Rail Pleasure hobby
  • 4. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • 4. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 5. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 6. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 6. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Sophie Sobotková & Smoking Gun Rose
  • 3. místo – WRC Freestyle Reining mládež
  • 3. místo – WRC Reining mládež
  • Nella Nováčková & Dry Little Smartin
  • 3. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 4. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Veronika Štaudová & Jack Doc Chex
  • 5. místo – WRC Ranch Rail Pleasure Open
  • Nikola Štaudová & Jack Doc Chex
  • 5. místo – Ranch Rail Pleasure hobby
  • 6. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • Kristýna Herková & Egon
  • 1. místo – Trail pidi
  • 1. místo – Western Horsemanship pidi
  • 1. místo – Western Pleasure pidi
  • Ina Malinkovičová & Egon
  • 1. místo – Trail pidi
  • 1. místo – Western Horsemanship pidi

Umístění našeho týmu:

  • Lucie Dofková & Stardust In My Eyes
  • 1. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure Open
  • 1. místo – WRC – Ranch Riding Open
  • 1. místo – WRC – Freestyle Reining
  • 1. místo – NRHA – Rookie L1
  • 1. místo – WRC – Reining Senior
  • 2. místo – NRHA – Rookie L2
  • 3. místo – WRC – Ranch Riding Jackpot
  • Anna Palasová & Zippos King of Fire
  • 1. místo – WRC – Hunter Under Saddle Mládež
  • 1. místo – WRC – Hunt Seat Equitation Mládež
  • 2. místo – WRC – Showmanship at Halter Mládež
  • 2. místo – WRC – Western Horsemanship Mládež
  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – WRC – Freestyle Reining Mládež
  • 1. místo – NRHA – Youth 13&Under
  • 3. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure Mládež
  • 3. místo – ČJF – Mládež 2
  • 4. místo – NRHA – Unrestricted Youth

  • Nela Kafková & LV Estrella Hollys
  • 2. místo – NRHA – Rookie L1
  • 2. místo – WRC – Freestyle Reining Mládež
  • 3. místo – NRHA – Youth 13&Under
  • 3. místo – NRHA – Unrestricted Youth
  • 5. místo – WRC – Reining Mládež
  • 6. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure Mládež
  • Eva Nováčková & Invitation Krymsun
  • 2. místo – WRC – Western Pleasure Junior
  • Nella Nováčková & Dry Little Smartin
  • 2. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure Mládež
  • Adéla Varmužová & RG Color Bar
  • 1. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure C
  • 3. místo – WRC – Showmanship at Halter Mládež
  • 3. místo – WRC – Showmanship at Halter C
  • Vendula Masařová & Rock Me Topgun
  • 4. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure Mládež
  • 6. místo – WRC – Ranch Rail Pleasure Open
  • 6. místo – WRC – Reining Mládež

Umístění našeho týmu:

  • Lucie Dofková & Stardust In My Eyes
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure
  • 1. místo – WRC Reining Senior
  • 1. místo – WRC Reining Amatér
  • 1. místo – WRC Freestyle Reining (sc. 78,5)
  • 4. místo – WRC Ranch Riding
  • Anna Palasová & Zippos King of Fire
  • 1. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 2. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 2. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 3. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 3. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • Sophie Sobotková & Flash Those Chex
  • 1. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • 3. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 2. místo – WRC Reining mládež
  • 2. místo – WRC Freestyle Reining mládež
  • Nela Kafková & LV Estrella Hollys
  • 3. místo – WRC Reining mládež
  • 4. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 4. místo – WRC Freestyle Reining mládež
  • Adéla Varmužová & RG Color Bar
  • 1. místo – Western Pleasure hobby
  • 1. místo – Western Horsemanship hobby
  • 1. místo – Ranch Riding hobby
  • 2. místo – Ranch Rail Pleasure hobby
  • 3. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 3. místo – Showmanship at Halter hobby
  • 3. místo – In Hand Trail hobby
  • 4. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • 5. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 5. místo – WRC Ranch Rail Pleasure
  • 5. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Sophie Sobotková & Smoking Gun Rose
  • 3. místo – WRC Freestyle Reining mládež
  • 5. místo – WRC Reining mládež
  • Nella Nováčková & Dry Little Smartin
  • 3. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • Eva Nováčková & Invitation Krymsun
  • 3. místo – WRC Western Pleasure Junior
  • Eva Nováčková & Dry Little Smartin
  • 3. místo – WRC Ranch Rail Pleasure Open
  • Karolina Milešová & Indi
  • 4. místo – Western Horsemanship hobby
  • 6. místo – Western Pleasure hobby
  • Kristýna Herková & Egon
  • 1. místo – Western Pleasure pidi (vyhlášena jako nejlepší jezdec)
  • 1. místo – Western Horsemanship pidi
  • 1. místo – Trail pidi
  • Stela Zelinková & Egon
  • 1. místo – Trail pidi
  • 1. místo – Western Horsemanship pidi
  • 1. místo – Western Pleasure pidi

Umístění našeho týmu:

  • Sophie Sobotková & Flash Those Chex
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 1. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 2. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 5. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – WRC freestyle reining mládež
  • 2. místo – WRC reining mládež
  • 2. místo – ČJF Mládež 1
  • 2. místo – ČJF Mládež 2
  • 2. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • Anna Palasová & Zippos King of Fire
  • 1. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 2. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 2. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 2. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 4. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • Nella Nováčková & Invitation Krymsun
  • 2. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • Eva Nováčková & Invitation Krymsun
  • 2. místo – WRC Western Pleasure Junior
  • Eva Nováčková & Dry Little Smartin
  • 2. místo – WRC Ranch Rail Pleasure Open
  • Nella Nováčková & Dry Little Smartin
  • 3. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 3. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • Sophie Sobotková & Smoking Gun Rose
  • 3. místo – WRC reining mládež
  • 4. místo – ČJF Mládež
  • Adéla Varmužová & RG Color Bar
  • 1. místo – Western Horsemanship hobby
  • 1. místo – Showmanship at Halter hobby
  • 1. místo – Ranch Rail Pleasure hobby
  • 1. místo – Western Pleasure hobby
  • 2. místo – Ranch Riding hobby
  • 4. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 4. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 5. místo – WRC Ranch Riding mládež
  • 5. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež

Umístění našeho týmu:

  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – NRHA Rookie L1
  • 1. místo – NRHA Youth Unrestricted
  • 1. místo – ČJF reining mládež
  • 1. místo – WRC Freestyle Reining mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Riding Jackpot
  • 2. místo – WRC reining mládež
  • 2. místo – ČJF reining mládež
  • 2. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 4. místo – NRHA Youth 13&Under
  • Sophie Sobotková & Flash Those Chex
  • 1. místo – WRC Ranch Riding Jackpot
  • 1. místo – WRC Trail in Hand Jackpot (@Zippos King of Fire)
  • 1. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • 2. místo – WRC Hunt Seat Equitation

  • Anna Palasová & Zippos King of Fire
  • 1. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • 1. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 1. místo – WRC Hunt Seat Equitation mládež
  • 2. místo – WRC Hunter Under Saddle mládež
  • 4. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • Adéla Varmužová & RG Color Bar
  • 1. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • 1. místo – WRC Ranch Rail Pleasure C
  • 1. místo – WRC Ranch Riding C
  • 2. místo – WRC Western Horsemanship
  • 5. místo – WRC Showmanship at Halter C
  • 5. místo – WRC Showmanship at Halter mládež
  • 5. místo – WRC Western Horsemanship mládež
  • Vendula Masařová & Rock Me Topgun
  • 1. místo – NRHA SBH Non Pro
  • 3. místo – WRC Ranch Riding
  • 4. místo – WRC Reining mládež
  • 4. místo – WRC Ranch Rail Pleasure
  • Eva Nováčková & Invitation Krymsun
  • 1. místo – WRC Western Pleasure junior
  • Nela Kafková & LV Estrella Hollys
  • 2. místo – NRHA Youth 13&Under
  • 2. místo – WRC Freestyle Reining mládež
  • 3. místo – NRHA Rookie L1
  • 3. místo – NRHA Youth Unrestricted
  • 6. místo – WRC Ranch Rail Pleasure mládež
  • Nella Nováčková & Invitation Krymsun
  • 3. místo – WRC Western Pleasure mládež
  • Nella Nováčková – Dry Little Smartin
  • 4. místo – WRC Ranch Riding
  • 4. místo – WRC Ranch Rail Pleasure

Umístění našeho týmu:

  • Anna Palasová & Docs Gotta Spook
  • 1. místo – NRHA Rookie L1 (sc. 70,00)
  • 1. místo – NRHA – Youth 13&Under (sc. 70,00)
  • 3. místo – SAWRR – mládež – All ages (sc. 69,00)
  • 6. místo – NRHA Limited Non Pro (sc. 70,00)
  • 6. místo – NRHA Youth Unrestricted (sc. 69,00)
  • Nela Kafková & LV Estrella Hollys
  • 1. místo – NRHA Czech Green Rider (sc. 69,00)
  • 2. místo – SAWRR – mládež – All ages (sc. 69,50)
  • 2. místo – NRHA – Youth 13&Under (67,50)
  • 3. místo – NRHA – Youth Unrestricted (sc. 69,50)
  • 3. místo – SAWRR – Green Rider (sc. 66,50)
  • 6. místo – NRHA Czech Green Rider (sc. 66,50)
  • Vendula Masařová & Rock Me Topgun
  • 2. místo – NRHA Czech Green Horse (sc. 67,50)
  • 2. místo – NRHA Czech Green Horse (sc. 67,00)
  • 5. místo – NRHA Czech Green Rider (sc. 67,00)
  • Sophie Sobotková & Smoking Gun Rose
  • 2. místo – SAWRR – Green Rider (sc. 69,00)
  • 3. místo – NRHA Czech Green Horse (sc. 66,00)
  • 4. místo – NRHA Czech Green Horse (sc. 63,50)

Jezdeckou licenci z Black Rose Ranch získala: Stela Zelinková, Karolína Mikešová, Stella Zlochová, Nikola Štaudová, Simona Levčíková, Veronika Štaudová, Aneta Springerová, Pavlína Vybíralová a Marcela Doubková.