Příměstské tábory

Letní příměstské tábory u koní, jezdecké tábory, jsou pro vaše děti tou nejlepší volbou.

Právě teď máme volná místa na letošních příměstských táborech s nástupem v 9:00 a odjezdem v 17:00.

Termíny pro rok 2024

 1. turnus: 1.–5. července 2024
 2. turnus: 8.–12. července 2024
 3. turnus: 22.–26. července 2024
 4. turnus: 29. července – 2. srpna 2024
 5. turnus: 5.–9. srpna 2024
 6. turnus: 12.–16. srpna 2024
 7. turnus: 26.–30. srpna 2024

Příměstský tábor u koní pro děti od 4 do 17 let obsahuje:

Základy péče o koně. Teorie, ošetřování, sedlání, práce s koněm ze země, výuka jízdy na koni, vyjížďky do terénu, soutěže, hry.
Děti se naučí ovládat koně v kroku, v klusu, zkušenější i ve cvalu. Naučí se správný a bezpečný sed. Vše pod dohledem zkušeného instruktora.
Za provozu našeho ranče se děti učí práci s koňmi – hřebelcování, čištění kopyt, sedlání, uzdění, ošetřování a krmení.
Poslední den v pátek mají děti praktickou i teoretickou zkoušku. Zkoušku děláme formou závodů v různých disciplínách a děti mohou vyhrát zajímavé ceny.
Tábor končí v pátek v 17:00 tradičním společným táborákem.
Kdo máte jezdeckou výbavu, vezměte si ji s sebou. Jestli výbavu nemáte, rádi vám na ranči půjčíme helmu.
Cena zahrnuje: Výuky jízdy na koních, vyjížďky na koních do přírody, péče o koně, soutěže, oběd, svačiny, pití na celý den.
Cena za jedno dítě je 4.200,- Kč (cena vč. DPH)

Pro přihlášky nás kontaktujte na info@blackroseranch.cz. Sledujte novinky na našem Facebook profilu.

Náš ranč je kousek od Brna i od Břeclavi a vaše děti se u nás v bezpečném prostředí naučí základy ježdění na koni. Děti také vedeme k tomu, aby si vyzkoušely všechny základní činnosti, které každý správný jezdec musí ovládat:

 • péči o koně
 • sedlání a uždění koně
 • správný úklid stájí
 • krmení koní
 • vodění koní do výběhu

Letní koňské jezdecké tábory na našem westernovém ranči jsou u dětí i rodičů velmi oblíbené a termíny se vždy velmi rychle plní. Poskytujeme dětem nejen jezdecké vzdělání, ale také velké množství zábavy a zážitků v přírodě, a právě to dnešním dětem velmi chybí. Díky perfektnímu a bezpečnému zázemí Black Rose ranch si děti užijí jak organizovaného programu, tak i volné zábavy. Všechny aktivity vedou naši zkušení instruktoři.

Naši instruktoři ze srdce rádi pracují s dětmi a juniory. Na ranči děti navazují mnohdy velmi pevná přátelství. Děti si u nás vždy najdou kamarády “lidské” i ty “zvířecí”. Každý táborový den posíláme rodičům spousty krásných fotografií dětí s koníky a našimi zvířátky. Uvidíte tak, co všechno děti dělaly, jak se měly a můžete sledovat jejich pokroky. Fotky jsou pro děti vždy krásnou vzpomínkou na letní koňský tábor.

Na letním jezdeckém táboře v Black Rose ranch podporujeme týmového ducha, jsme pro každou srandu, ale zároveň nezapomínáme na individuální přístup a na bezpečnost, která je u nás na prvním místě. Letní příměstské tábory u koní organizujeme pro děti od 4 do 17 let.

Vaše děti si náš letní příměstský tábor u koní na Black Rose ranch zamilují!