Služby – příměstské tábory u koní

Letní příměstské tábory u koní, jezdecké tábory, jsou pro vaše děti tou nejlepší volbou.

Náš ranč je kousek od Brna i od Břeclavi a vaše děti se u nás v bezpečném prostředí naučí základy ježdění na koni. Děti také vedeme k tomu, aby si vyzkoušely všechny základní činnosti, které každý správný jezdec musí ovládat:

  • péči o koně
  • sedlání a uždění koně
  • správný úklid stájí
  • krmení koní
  • vodění koní do výběhu

Letní koňské jezdecké tábory na našem westernovém ranči jsou u dětí i rodičů velmi oblíbené a termíny se vždy velmi rychle plní. Poskytujeme dětem nejen jezdecké vzdělání, ale také velké množství zábavy a zážitků v přírodě, a právě to dnešním dětem velmi chybí. Díky perfektnímu a bezpečnému zázemí Black Rose ranch si děti užijí jak organizovaného programu, tak i volné zábavy. Všechny aktivity vedou naši zkušení instruktoři.

Naši instruktoři ze srdce rádi pracují s dětmi a juniory. Na ranči děti navazují mnohdy velmi pevná přátelství. Děti si u nás vždy najdou kamarády “lidské” i ty “zvířecí”. Každý táborový den posíláme rodičům spousty krásných fotografií dětí s koníky a našimi zvířátky. Uvidíte tak, co všechno děti dělaly, jak se měly a můžete sledovat jejich pokroky. Fotky jsou pro děti vždy krásnou vzpomínkou na letní koňský tábor.

Na letním jezdeckém táboře v Black Rose ranch podporujeme týmového ducha, jsme pro každou srandu, ale zároveň nezapomínáme na individuální přístup a na bezpečnost, která je u nás na prvním místě. Letní příměstské tábory u koní organizujeme pro děti od 4 do 17 let.